wideokomentarze (0)

Skarbimierz> Budowa fabryki Cadbury

Obok gumy do żucia w podbrzeskim Skarbimierzu będą produkowane batony czekoladowe. Cadbury, światowy potentat słodyczy, kończy tu nową fabrykę.

Batony z chrupkami, orzechami i waflami. Te, które na co dzień kupujemy w supermarketach i jakie znamy, oglądając reklamy w zagranicznych telewizjach. Za sześć miesięcy wszystkie te smakołyki będą robione w Skarbimierzu. Stąd mają trafiać w Polskę i świat.

Czytaj cały tekst: Cadbury kończy budowę drugiej fabryki w Skarbimierzu

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2014-11-27, 16:54
Włoska firma zajmuje się produkcją wytłoczek używanych do produkcji artykułów AGD i samochodów. Grupa Maretti ma już w Prudniku halę produkcyjną. W przyszłym roku zamierza dokupić w pobliżu jeszcze 1,6 hektara.
komentarze (0)Z regionu2014-11-27, 16:44
Ziemia jest potrzebna również dlatego, że kolejne inwestycje zapowiadają działające już w strefie firmy, m.in. MM Systemy. Tarnów Opolski potrzebuje 29 hektarów dla austriackich firm, które chcą tam postawić swoje hale produkcyjne.
komentarze (0)Z regionu2014-11-27, 16:39
Budowa nowych bloków elektrowni w Brzeziu ma potrwać do 2019 roku. Nie tylko kwalifikacje, ale certyfikaty i... znaczne zabezpieczenie finansowe muszą mieć firmy, żeby brać udział w rozbudowie Elektrowni Opole.