wideokomentarze (0)

Skarbimierz> Budowa fabryki Cadbury

Obok gumy do żucia w podbrzeskim Skarbimierzu będą produkowane batony czekoladowe. Cadbury, światowy potentat słodyczy, kończy tu nową fabrykę.

Batony z chrupkami, orzechami i waflami. Te, które na co dzień kupujemy w supermarketach i jakie znamy, oglądając reklamy w zagranicznych telewizjach. Za sześć miesięcy wszystkie te smakołyki będą robione w Skarbimierzu. Stąd mają trafiać w Polskę i świat.

Czytaj cały tekst: Cadbury kończy budowę drugiej fabryki w Skarbimierzu

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (12)Z regionu2014-08-21, 11:57
Sklep sieci Carrefour jest m.in. w CH Turawa Park. Francuska sieć handlowa będzie jednym z nowych najemców na odnowionym dworcu PKP. Obok ulokuje się  polska sieć 1 Minute.
komentarze (1)Z regionu2014-08-21, 11:51
Zakończono inwentaryzację, zebrano oferty na wycenę przedsiębiorstwa, a niebawem uruchomiona zostanie procedura szacowania wartości firmy. Zbankrutowany zakład wciąż nie ma żadnych zleceń, nie ma też chętnych na jego kupno. Syndyk spółki rozmawia za to o wydzierżawieniu fabryki.
komentarze (0)Aktualności2014-08-21, 11:46
Prezes FAKRO chce nakarmić pracowników jabłkami. ZUS i urząd skarbowy nie da im się najeść  Absurd! Taki zakup wiązałby się też z koniecznością wyliczania, ile każdy pracownik zjadł jabłek.