A A AAktualnościkomentarze (5)

Darmowe szkolenie dla zawodowych kierowców

Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych i uczestnicy ze nie nie płacą. Fot. Archiwum

Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych i uczestnicy ze nie nie płacą. Fot. Archiwum

Uczestnicy szkolenia, oprócz umiejętności zawodowych, nauczą się również języka obcego.

- Każda osoba, która chce być kierowcą zawodowym musi przejść takie szkolenie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej oraz zdać egzamin państwowy. U nas może to zrobić za darmo. Dodatkowo opłacamy również uczestnikom badania lekarskie - zachęca Katarzyna Strugała z Centrum Edukacji Zawodowej Cargo, które organizuje szkolenie.

Mogą wziąć w nim udział osoby pracujące na terenie województwa opolskiego, posiadające prawo jazdy kategorii C (muszą mieć ukończone 21 lat) lub D (powyżej 23 roku życia). To w jakiej branży działają, nie ma znaczenia.

Zoabzc> Jesteś przeziębiony i jeździsz samochodem? To niebezpieczne

- Oprócz zajęć praktycznych, uczestnicy przećwiczą na symulatorze jazdę w warunkach specjalnych, która nauczy ich np. jak zareagować, gdy przed samochodem spada ładunek, albo gdy na jezdnię wyskakują zwierzęta - tłumaczy Katarzyna Strugała.

Dodatkowo uczestnicy szkolenia wezmą udział w 50-godzinnych modułach językowych oraz szkoleniach z zakresu wizerunku kierowcy. - Pokażemy im jak nie dać się ponieść emocjom, albo w jaki sposób radzić sobie z trudnymi klientami - mówi Strugała.

Zobacz: Drogowcy nie dbają o kierowców

Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych i uczestnicy ze nie nie płacą. Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 795 501 709. Rekrutacja trwa do końca kwietnia.
 

Komentarze (5)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.